Dołącz do załogi Pilskiego Stowarzyszenia Historyczno-Militarnego i pomóż tworzyć Pilskie Muzeum Wojskowe!!!

Jeśli interesujesz się historią wojskowości, techniką wojskową lub po prostu chcesz zrobić coś pozytywnego, nie boisz się pracy, potrafisz działać w zespole to znajdzie się dla Ciebie miejsce w naszych szeregach.

Zapraszamy wszystkich: pełnoletnich i nieletnich (do 16 lat za zgodą rodziców), dziewczyny i chłopaków. Fascynatów historii, mechaniki, elektroniki, uzbrojenia, pojazdów pancernych, samolotów a nawet kuchni polowych i kulinariów z tym związanych.

Może potrafisz swoją przemową porwać tłumy i w ciekawy sposób przekazać informacje ? Dasz sobie radę z kilkunastoma rozbieganymi przedszkolakami ? Dla każdego znajdzie się coś do roboty ! Jesteśmy także otwarci na nowe pomysły.
Zapraszamy.

To tylko 4 kroki:

1. Zapoznaj się ze  Statutem Stowarzyszenia

2. Pobierz, wydrukuj i wypełnij  deklarację

2a. Jeśli nie masz jeszcze 16 lat to pobierz, wydrukuj i wypełnij zgodę opiekuna 

3. Zeskanowany dokument(y) (lub czytelne zdjęcie deklaracji i zgody) wyślij do nas : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. W odpowiedzi uzyskasz wszelkie pozostałe informacje - szczególnie termin kolejnego spotkania, na które przyjdź z oryginałem deklaracji.

Od tego momentu zacznie się Twoja przygoda z nami. A jeśli się dobrze poczujesz w naszym towarzystwie to po roku stażu kandydackiego zostaniesz pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia.
Osoba przyjęta do Stowarzyszenia otrzyma legitymację oraz ma prawo do noszenia naszywki Pilskiego Muzeum Wojskowego.

 

Najważniejszym obowiązkiem związanym z członkostwem w Stowarzyszeniu jest aktywne uczestnictwo w pracach oraz regularne opłacanie składki miesięcznej w wysokości 15 zł.

W dzisiejszych czasach łatwo być pasjonatem w sieci, udzielać się w świecie wirtualnym, ograniczać swą aktywność do przycisku "Lubię to". Skorzystaj z szansy - wyloguj się do życia, real z nami jest fajniejszy!!!

Jesteś nam potrzebny!!!