Pogoda trochę nie dopisała, i mogła zniechęcić do przyjazdu na lotnisko, ale dla tych co przyjechali to był wspaniale spędzony czas. Nasza propozycja aktywnego rodzinnego Dnia Dziecka, bez dmuchanych zamków, baniek mydlanych i waty cukrowej okazała się strzałem w 10!!! Dzieci wspólnie z rodzicami realizowały misje bojową, wykonując zadanie po zadaniu, a przygotowaliśmy ich 16!!!, na terenie o długości 500 m!!! Rewelacyjna atmosfera i wspaniała zabawa, zadowolone, uśmiechnięte dzieciaki oraz ich rodzice, to dla nas wspaniała nagroda z trud włożony w przygotowania.

Dla bezpiecznego przeprowadzenia tak dużego przedsięwzięcia potrzebowaliśmy wsparcia z zewnątrz, z pomocą przyszło nam ponad 20 uczniów z klas mundurowych Zespołu Szkół przy ul. Teatralnej oraz wolontariusze z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy.

Wniosek - jest zapotrzebowanie na taką ciekawą formę aktywności i wspólnego spędzania czasu, będziemy robić wszystko żeby dopracować nasz pomysł, i go rozwijać, żeby było jeszcze ciekawiej na kolejnych imprezach. Dziękujemy wszystkim Dzieciakom i ich rodzicom za podjęcie wyzwania i zrealizowanie wyznaczonej misji!!! Relacja foto mówi wszystko.